ULAŞIM

Üsküdar- Çekmeköy Metro Hattı çalışmaları devam etmektedir. Çok yakında hizmete açılacaktır.

ESENŞEHİR

  • ADAPARK
    SURYAPI
  • 11:00
  • 12:17
  • 13:11
  • 14:11
  • 15:11
  • 16:11*
  • KENT
    LİFE
  • 11:00
  • 12:18
  • 13:13
  • 14:13
  • 15:13
  • 16:13*
  • SİNPAŞ AQUA
    2010
  • 11:02
  • 12:18
  • 13:15
  • 14:15
  • 15:15
  • 16:15*
  • SARI
    BELDE
  • 11:03
  • 12:19
  • 13:16
  • 14:16
  • 15:16
  • 16:16*
  • MAHALLE
    İSTANBUL
  • 11:04
  • 12:20
  • 13:17
  • 14:17
  • 15:17
  • 16:17*
  • DAP
    YAPI
  • 11:04
  • 12:20
  • 13:19
  • 14:19
  • 15:19
  • 16:19*
  • ÇAMDER
    SİTESİ
  • 11:05
  • 12:21
  • 13:20
  • 14:20
  • 15:20
  • 16:20*
  • AVM
    KALKIŞ
  • 12:10
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00*

Not: Yıldız (*) işaretli servis saatleri Cumartesi - Pazar yapılmaktadır ve 17:00’den sonra AVM’ye dönüş yoktur.